Desatero důvodů, proč využít sportovní halu ve Svitávce

  1. Víceúčelová sportovní hala ve Svitávce nabízí široké možnosti sportovního vyžití. Disponuje takovými parametry sportovišť, které umožňují odehrát mistrovské zápasy na nejvyšší úrovni vrcholového sportu.
  2. Parametry centrálního hřiště (40 x 20 s dostatečnými výběhy po všech stranách). Barevné vyznačení lajnování je připraveno pro házenou, futsal, volejbal, florbal, tenis, kolovou, badminton, nohejbal Využít můžete sloupky a sítě (volejbal, tenis), házenkářské branky, mantinely a branky na florbal.
  3. V malém sále 135 m2 jsou připraveny 3 x stoly na stolní tenis. Sál je možno využít na různá cvičení a malé sporty. Malý sál má vlastní šatny a sociální zázemí.
  4. V hale se je možno využít posilovnu (102 m2), která je moderně vybavená a má také vlastní šatny a sociální zázemí.
  5. Hala má vlastní Sportbar (50 míst, TV.) s výhledem přes okna na hrací plochu.
  6. Sportovní halu lze pronajímat v celé ploše, nebo po částech, neboť je rozdělitelná na třetiny pomocí dělících zástěn. Vhodné je užití části plochy zejména pro 3 x volejbal, 2 x badminton, kolová, stolní tenis, aerobic, gymnastiku a jiná cvičení.
  7. Sportovním povrchem je Tarkett Omnisportsvinylový víceúčelový sportovní povrch, který vyhovuje širokému spektru sportovních akcí.  Má homogenní nášlapnou vrstvu a je vhodný pro všechny druhy sportů. Je usazený na dřevěném roštu a výborně tlumí dopady sportovců a chrání jejich klouby.
  8. Hala má regulovatelnou intenzitu osvětlení, která umožňuje pro tréninky příjemné světelné podmínky, tak intenzitu osvětlení nezbytnou pro televizní přenos. Samozřejmě nechybí bezdrátové připojení wifi nebo možnost ozvučení.
  9. Hala má odpovídající sociální zázemí, jak pro sportovce, tak pro 200 diváků na tribuně. Parkoviště u sportovní haly má kapacitu 70 parkovacích míst.
  10. Sportovní hala nabízí ideální podmínky pro sportovní soustředění sportovců, pro školení trenérů a firemní akce.